Popis projektu

Pasivní domy – Osnice

Reference na stavbu rodinného domu – pasiv
Toto je referenční dopis na stavební práce – stavba dvoupodlažního rodinného domu v pasivním standardu, vykonané generálním dodavatelem panem Ing. Eduardem Baborem v roce 2019.

Počátkem roku 2019 jsme se rozhodli pro stavbu rodinného domu poblíž Prahy, v obci Osnice. Nechali jsme si zhotovit projekt od firmy G-Servis na pasivní dvoupodlažní dům s užitnou plochou 170 m2 a na doporučení poptali několik generálních dodavatelů na stavbu.
Vzhledem k naší vysoké pracovní vytíženosti a dlouhodobému pobytu mimo území ČR, stejně tak jako k minimálním zkušenostem z oblasti stavitelství, byly hlavními kritérii pro výběr generálního dodavatele: kvalita dodávaných prací, minimální nutnost zásahů z naší strany, spolehlivost dodavatele, zkušenost se stavbou pasivních domů.
Na základě výborných referencí a doporučení jsme se rozhodli pro pana Ing. Babora. Především jeho bohaté zkušenosti se stavbou pasivních domů byly pro nás velmi důležité.
Okamžitě po obdržení stavebního povolení pan Ing. Babor započal se stavbou na klíč (bez terénních úprav a finální pokládky podlah/dlažby, obkladů koupelen/WC, instalaci sanity a kuchyňské linky) a stavbu dokončil za neuvěřitelné 4 měsíce.
Během stavby se neobjevil jediný problém, stavba probíhala naprosto hladce a bez nutnosti jakýchkoliv zásahů z naší strany a strany stavebního dozoru. S prací pana ing. Babora jako generálního dodavatele i s prací jeho subdodavatelů jsme naprosto spokojeni, vše probíhalo dle dohody a bez komplikací. Stavba byla dokončena počátkem prosince 2019. Do dnešní doby jsme nemuseli řešit žádné reklamace.
V případě potřeby rád podám ústní referenci.
Jakub J.