Ceník

Ceny nízkoenergetických domů námi dodaných – protože se jedná o individuální projekty s různým stupněm vybavenosti technologií se cena pohybuje v rozmezí 28 – 30 tis Kč/m2 podlah. plochy.

U pasivních domů se cena podobně jako u nízkoenerg. domů pohybuje od 33 – 35tis Kč/m2. Protože jsme zařazení s Seznamu odborných dodavatelů, tak při splnění kriterií MŽP se dá čerpat dotace až do výše 500tis. Kč

Značný podíl na rozdílu cen u obou kategorií domů dělá cena vybraných oken investorem, nebo projektantem ( plastová , dřevěná, dřevo-hliníková, hliníková) , druh vytápění ( např. tepelné čerpadlo se zemním vrtem ).

Také je rozdílná cena podle typu pozemku – rovinatý nebo ve svahu.

Je zde uvedeno jen několik důvodů proč se ceny mohou lišit. Pro úvahu stavebníka o event. investici je toto myslím důležité.

Cenové rozdíly jsou právě v technickém a technologickém vybavení. Nestavíme typové domy a proto lze cenu navrhnout až po předloženém projektu.

Jako naší další službu nabízíme projektanta se kterým spolupracujeme. Pokud se stavebník rozhodne přijmout tuto službu , zjednoduší se mu celý proces jak projektu, tak i s dodavatelem stavby. Díky naší spolupráci s projektantem si už při tvorbě projektu sdělujeme vzájemné informace o budoucí stavbě a proto většinou není potřeba zpracovávat a platit kompletní projekt. dokumentaci…… a tím se i zlevňují a zrychlují projekční práce.

Financování a postup stavby – stavba je rozdělena na 3 – 4 etapy. Každá etapa obsahuje příslušné položky dodávky, je vždy zálohovaná v objemu cca 50% a po úspěšném předání etapy je vyúčtován doplatek. K nabídce je také uveden nejen rozpis jednotlivých etap, ale také harmonogram plateb a čas výstavby. Doba realizace stavby , podle velikosti, náročnosti, trvá v průměru 4 – 5 měsíců.

Pro zjištění ceny Vaší stavby prosím vyplňte tento formulář:

    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.