خرید vpn Google
Babor

Ing. EDUARD BABOR

stavby nízkoenergetických a pasivnívh domů

Tel.: +420 317 723 572
Mob.: +420 603 466 919
E-mail: babor@babor.cz
Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby Některé realizované stavby

Některé realizované stavby

Od roku 1999 provádíme stavby nízkoenergetických a pasivních domů. Od té doby máme přes 100 realizací v různých částech ČR.

Snažíme se neustále provádět stavby kvalitně a proto nemáme žádné závažné reklamace . Důležité pro investora je to, že sjednanou cenu a objem prací neměníme a je pro nás vždy závazná. Nejsou žádné „vícepráce“, smluvní termíny výstavby jsou splněny a nebo i zkráceny.

I u výstavby se neustále něco mění a zdokonaluje – normy, materiály, technologie, projekty. Proto, abychom šli neustále s vývojem, tak každoročně absolvujeme školení na nové druhy materiálů, nové technologie a postupy . To má velký vliv na kvalitu stavby a také na to, že nám nové materiály a ev. technologie nejsou cizí a umíme je také ihned aplikovat do stavby.