Babor

Ing. EDUARD BABOR

stavby nízkoenergetických a pasivnívh domů

Tel.: +420 317 723 572
Mob.: +420 603 466 919
E-mail: babor@babor.cz

Ceník

Ceny nízkoenergetických domů námi dodaných – protože se jedná o individuální projekty s různým stupněm vybavenosti technologií se cena pohybuje v rozmezí 23 – 27 tis Kč/m2 podlah. plochy.

U pasivních domů se cena podobně jako u nízkoenerg. domů pohybuje od 28 – 30tis Kč/m2. Protože jsme zařazení s Seznamu odborných dodavatelů, tak při splnění kriterií MŽP se dá čerpat dotace až do výše 500tis. Kč

Značný podíl na rozdílu cen u obou kategorií domů dělá cena vybraných oken investorem, nebo projektantem ( plastová , dřevěná, dřevohliníková, hliníková) , druh vytápění ( např. tepelné čerpadlo se zemním vrtem ).

Také je rozdílná cena podle typu pozemku – rovinatý nebo ve svahu.

Je zde uvedeno jen několik důvodů proč se ceny mohou lišit. Pro úvahu stavebníka o event. investici je toto myslím důležité.

V referencích je např. pas. dům Čerčany 240m2 ( 7 mil.Kč) a Senohraby 485 m2 ( 9 mil.Kč). Nízkoenerg. dům např. Louňovice 153 m2 ( 5 mil.) a roubenka 226m2 ( 6mil Kč). Rozdíly jsou právě v technickém a technologickém vybavení. Nestavíme typové domy a proto lze cenu navrhnout až po předloženém projektu.

Jako naší další službu nabízíme projektanta se kterým spolupracujeme. Pokud se stavebník rozhodne přijmout tuto službu , zjednodušší se mu celý proces jak projektu, tak i s dodavatelem stavby. Díky naší spolupráci s projektantem si už při tvorbě projektu sdělujeme vzájemné informace o budoucí stavbě a proto většinou není potřeba zpracovávat a platit kompletní projekt. dokumentaci…… a tím se i zlevňují a zrychlují projekční práce.


Pro zjištění ceny Vaší stavby prosím vyplňte tento formulář:

m2

Můžeme Vám poradit?
ماهواره جیبی اندروید سیستم همکاری در فروش کانال سک30در تلگرام کانال سک30در تلگرام فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام کانال تلگرام کانال پروکسی تلگرام خرید بلیط هواپیما proxy for telegram